Hotel Beskidzki Raj*** Wellness & SPA, Stryszawa, Zawoja
Kamera live
POBYT NOWOROCZNY 2 DOBY

POBYT NOWOROCZNY 2 DOBY

 • 2 noce
 • FB - Pełne wyżywienie

Pobyt w terminie 31.12.2021 - 02.01.2022 r. obejmuje:

 

 • 2 noclegi w pokoju typu Standard
 • 2 śniadania 
 • Uroczystą Kolację Sylwestrową*, na którą składają się:
  trzydaniowa kolacja serwowana, bufet zimny i gorący, napoje (kawa, herbata, napoje gazowane, soki, woda), 0,5l wódki lub butelka wina na parę, lampka szampana o północy, zabawa z DJ'em
 • Obiad Noworoczny
 • Kolacja Regionalna w Karczmie 01.01.2022 r. 
 • Korzystanie ze strefy Wellness - jednorazowy wstęp na każdą dobę do 3h każdorazowo
 • 10% rabatu na jeden dowolny zabieg SPA** 
 • Internet Wifi
 • Monitorowany parking

 

Koszt pakietu:

 990 zł / osoba (nocleg w pokoju min. 2 osobowym)

1190 zł /  osoba (nocleg w pokoju 1 osobowym)

 

Dzieci w wieku 4-11 lat: 520 zł / pakiet

Dzieci w wieku powyżej 11 roku życia: 650 zł / pakiet

Dzieci w wieku 0-3 lat: gratis (pobyt bez świadczeń) - max jedno dziecko bezpłatnie na pokój.

 

Dopłata do pokoi o wyższym standardzie:

Standard Plus: 60 zł / doba

Deluxe: 100 zł / doba

Deluxe Plus: 360 zł / doba

Apartament: 480 zł / doba

 

* Uroczysta Kolacja Sylwestrowa z DJ'em dotyczy tylko osób powyżej 18 roku życia. Przebywanie dzieci podczas Kolacji Sylwestrowej z rodzicami jest zabronione.

Pobyt Sylwestrowy nie przewiduje zabawy sylwestrowej dla dzieci ani opieki nad dziećmi w trakcie pobytu czy Sylwestra. W Sylwestra dla dzieci jest przewidziana oddzielna kolacja. 

Dzieci do lat 11 mogą przebywać w strefie Wellness do 19:00 i tylko pod nadzorem opiekuna.

** Rabat na jeden wybrany zabieg SPA na osobę (rabatem nie są objęte zabiegi z zakresu fizykoterapii / hydroterapii ). Konieczna wcześniejsza rezerwacja zabiegów telefoniczna bądź mailowa. Hotel nie gwarantuje miejsc w gabinetach w przypadku jeśli gość nie dokona wcześniejszej rezerwacji. 

Warunkiem rezerwacji jest wpłata 50% zadatku od całości zamówienia.

Uwaga: w związku z sytuacją pandemiczną w kraju, niektóre usługi świadczone w hotelu mogą być czasowo wyłączone lub korzystanie z nich będzie możliwe na specjalnych warunkach. Wynika to z aktualnych przepisów prawa i wprowadzonych obostrzeń przez Ministerstwo Zdrowia i GIS. W trosce o Państwa bezpieczeństwo, dbamy o zachowanie dyscypliny sanitarnej, w związku z czym niektóre usługi i udogodnienia mogą być czasowo wyłączone. Decydując się na wybór oferty jednocześnie akceptują Państwo te warunki. Jeśli planują Państwo wyjazd służbowy, proszę pamiętać, że bon turystyczny nie może być zrealizowany. 

 

Warunki rezerwacji
przyjazd: od 15:00
wyjazd: do 12:00
Polityka względem dzieci

Poniższe warunki dotyczą wyłącznie ogólnej oferty pokoi hotelowych. Nie dotyczą rezerwacji pobytów pakietowych typu Święta, Ferie, Wakacje etc. Dzieci w wieku 0-3 lata GRATIS bez świadczeń (max. jedno dziecko bezpłatnie na pokój)  Dzieci w wieku 4-11 lat cena za dobę 90 zł Dzieci w wieku 12 i więcej lat cena za dobę 110 zł Na życzenie w miarę dostepności hotel może użyczyć łóżeczko turystyczne z pościelą w cenie 20 zł/ doba dla dzieci w wieku 0-3 lata.

Polityka względem zwierząt

Wyłącznie psy do 10 kg tylko w wybranych pokojach na zapytanie (ilość miejsc ograniczona), koszt pobytu psa 50 zł / doba.

Parking - informacje

Parking bezpłatny dla wszystkich gości hotelu - nie wymaga rezerwacji

Anulacja rezerwacji

Warunkiem gwarantowania rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 50 % wartości rezerwacji. Rezerwacja może być bezkosztowo anulowana w terminie do 30 dni przed przyjazdem. W przypadku anulacji w terminie krótszym niż 30 dni, wpłacony zadatek przepada. W związku z panującą sytuacją związaną z wirusem COVID-19, anulacja rezerwacji ze względu na zachorowanie na koronawirusa lub nałożoną kwarantannę, jest możliwe, po jej stosownym udokumentowaniu (pismo z Sanepidu). W wypadku rozporządzeń nakazujących zamknięcie hotelu z powodu COVID – 19, Hotel zwraca wpłacony zadatek lub przenosi rezerwację na inny termin, jeśli wpłacający sobie tego życzy.

Akceptowane karty płatnicze:
Visa Visa Electron MasterCard Maestro

Sprawdź także pozostałe oferty

Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się do newslettera,
otrzymuj informacje o rabatach!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij