Hotel Beskidzki Raj Medical SPA - sala konferencyjna dostępna na MojeKonferencje.pl
Hotel Beskidzki Raj*** Medical SPA, Stryszawa, Zawoja
Live camera
Hotel Beskidzki Raj*** Medical SPA, Stryszawa, Zawoja

RAJSKI - SKI SCHOOL

01/ 02/ 2023
02/ 02/ 2023

O nas

Tu powstaje wyjątkowe miejsce dla Twojego dziecka - RajSki - Szkółka Narciarska!    

Szkoła narciarska „ RajSki” to wyjątkowe miejsce dla dzieci i młodzieży chcących rozpocząć swoją przygodę ze sportami zimowymi. Zlokalizowana w uroczej miejscowości, Stryszawa,  obok Zawoi w Beskidzie Żywieckim, w bezpośrednim sąsiedztwie Hotelu Beskidzki Raj*** Medical SPA.

Jak szkolimy?

I Etap nauki

Pierwsze kroki dla naszych najmłodszych są najtrudniejsze, dlatego instruktorzy prowadzą zajęcia praktycznie indywidualnie z każdym dzieckiem. W ten sposób możemy poświęcić każdemu dziecku maksimum uwagi. Zajęcia te przeplatane są przerwami na zabawę i odpoczynek. Dbamy w ten sposób o systematyczne i spokojne wprowadzenie dziecka w świat narciarstwa bez niepotrzebnych przeciążeń i stresów.

II Etap nauki

Dzieci, które osiągnęły już umiejętność samodzielnego poruszania się na stoku (jazda wyciągiem, hamowanie), dobierane są w grupy dzielone pod względem umiejętności (4-6 os.). Dzięki osiągniętym umiejętnościom przerwy są już wyłącznie sporadyczne. Dzieci na tym etapie doskonalą swoje umiejętności z instruktorem oraz uczą się samodzielnego korzystania ze stoku narciarskiego.

Zobacz na mapie
Newsletter
Sign to newsletter to receive more information!
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close