Hotel*** Beskidzki Raj, Stryszawa, Zawoja
Live camera
Świąteczny Turnus Rehabilitacyjny 2020

Świąteczny Turnus Rehabilitacyjny 2020

  • min. 3 nights
  • Breakfast and Dinner

Turnus rehabilitacyjny na 3 doby od 24.XII. do 27.XII. zawiera:

(WOJEWODA MAŁOPOLSKI - wpis z 30.12.2013 r. - nr OD / 12 / 0048 / 13 o rejestrze ośrodków, w których mogą odbywać się turnusy rehabilitacyjne)

- noclegi w pokoju typu Standard

- zabiegi rehabilitacyjne z zakresu fizykoterapii i hydroterapii - 4 zabiegi / osoba dorosła (krioterapia / elektroterapia / laser / kąpiel solankowa)

- zabieg SPA 30 min./ osoba dorosła - do wyboru masaż klasyczny / relaksacyjny / maseczka na twarz

Zabiegi wykonujemy wg zaleceń lekarskich lub po konsultacji z naszymi rehabilitantami - prosimy o wcześniejsze rezerwacje godzin na zabiegi

- korzystanie ze strefy Wellness

- śniadania

- kolacje

- obiad

- kolację grillową

- lunch w dniu wyjazdu

Wszystkie posiłki wydawane będą "na wynos" do pokoi lub będą odbywały się w salce dla jednej rodziny wspólnie zamieszkującej - według dostępnych miejsc

- internet WiFi

- monitorowany parking

 

Cennik:

osoba w pokoju 1 osobowym - 1039 zł/pakiet, każda kolejna doba 190 zł

osoba w pokoju 2, 3, 4 osobowym - 899 zł/pakiet, każda kolejna doba 160 zł

dziecko w wieku 0 - 3 lat GRATIS - pobyt bez świadczeń (max. jedno dziecko bezpłatnie na pokój) 

Dodatkowa doba zawiera nocleg ze śniadaniem, obiadokolacją i korzystaniem ze strefy Wellness.

Ze względu na możliwe zmiany w obowiązującym rozporządzeniu dotyczącym działalności hoteli i gastronomii w czasie pandemii, możemy nie mieć możliwośći zrealizowania wszystkich usług zawartych w pakiecie.

Pytania i rezerwacje: hotel@beskidzkiraj.pl; tel: + 48 33 48 65 000

Wyżywienie

Śniadania odbywają się w godzinach 7:00 - 10:00. Godziny podawania innych posiłków zostaną podane na tydzień przed rozpoczęciem pakietu.

W przypadku różnego rodzaju diet, prosimy o wcześniejszy kontakt z recepcją. Nasz personel poinformuje Cię o możliwościach przygotowania dań specjalnych. Mogą obowiazywać dodatkowe opłaty.

Wellness & SPA

W strefie Wellness & SPA znajdują się: basen rekreacyjny (4m x 10m, 130 cm głęboki), basen dla dzieci oraz brodzik dla maluszków,  jacuzzi, sauna fińska, grota solna, salka fitness.

Rezerwacji zabiegów należy dokonać z wyprzedzeniem. Hotel nie ponosi odpowiedzialności w przypadku braku miejsca w gabinetach masaży, jeśli gość nie dokona wcześniejszej rezerwacji jeszcze przed przyjazdem. Nie skorzystanie z zabiegu nie spowoduje obniżenia ceny pakietu. Pozostałe zabiegi SPA są odpłatne. 

Atrakcje i lokalizacja

Lokalizacja na samym szczycie góry 825 m n.p.m. z przepiękną panoramą na Beskidy i Babią Górę, w odległości ok.15 km od wyciągów narciarskich Mosorny Groń, Baca i Wojtek.

Dodatkowo płatne

Dodatkowo płatne:

- napoje do posiłków (oprócz wody)

- wieża widokowa

- mini Zoo

- kręgle

- bilard, piłkarzyki, dart

Warto wiedzieć

Nasz Hotel znajduje się na szczycie góry 825 m.n.p.m. Wybierając sie do nas w sezonie zimowym prosimy zadbać o odpowiednie opony w samochodzie. 

Program pobytu

Szczegółowy program pobytu zostanie przesłany do gości drogą mailową na tydzień przed rozpoczęciem pakietu.

Booking conditions
check - in: from 15:00
check - out: do 12:00
Children

Children at the age of 0-3 years old FOR FREE, without service Children at the age of 4-11 years old 90 pln per night. Children at the age of 12 and above old 110 pln per night. Pricing policy concerns only general hotel rooms offer. It doesn't concern package stay like Christmas, Easter, Summer Holiday or Winter Holiday etc. Baby cots are available upon request for 20 pln per night and need to be confirmed by the Hotel staff beforehand.

Animals

Dogs allowed up to 10 kg only in chosen rooms only on request (limited number of rooms). Price 50 pln per night.

Parking - information

Car park is free of charge to all hotel guests - space reservation is not required.

Cancellation

Rezerwacja może być bezkosztowo anulowana w terminie do 7 dni przed przyjazdem. W celu zagwarantowania rezerwacji wymagane jest podanie danych karty kredytowej lub przedpłata 50 % wartości rezerwacji za pośrednictwem systemu płatności online. W przypadku anulacji w terminie krótszym niż 7 dni, kwota, na którą została zrobiona preautoryzacja, zostanie pobrana z karty bezzwrotnie. W związku z panującą sytuacją związaną z wirusem COVID-19, anulacja rezerwacji ze względu na zachorowanie na koronawirusa lub nałożoną kwarantannę, jest możliwe, po jej stosownym udokumentowaniu (pismo z sanepidu). W przypadku rozporządzeń nakazujących zamknięcie hotelu z powodu COVID-19 Hotel zwraca wpłacony zadatek lub przenosi rezerwację na inny termin, jeśli wpłacający sobie tego życzy.

Forms of payment
Visa Visa Electron MasterCard Maestro

Other offers

Zobacz na mapie
Newsletter
Sign to newsletter to receive more information!
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close