Hotel*** Beskidzki Raj, Stryszawa, Zawoja
Kamera live
Hotel*** Beskidzki Raj, Stryszawa, Zawoja

Zabiegi rehabilitacyjne

21/ 01/ 2021
22/ 01/ 2021

Odnowa biologiczna

Mając na uwadze Państwa potrzeby wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom Gości, którzy oprócz spędzenia mile czasu w Hotelu*** Beskidzki Raj chcieliby skorzystać z oferty rehabilitacji i odnowy biologicznej. 

Fizykoterapia

Korzystając z usług fizjoterapeuty oddajemy Państwu do dyspozycji następujące stanowiska z zakresu fizykoterapii: promieniowanie podczerwone i widzialne (Sollux), krioterapia miejscowa, laseroterapia, elektroterapia, magnetoterapia, ultrasonoterapia, a także presoterapia. Z kolei w ramach hydroterapii dysponujemy wannami do przeprowadzania kąpieli wirowych kończyn dolnych i górnych, a także masażu podwodnego.

Fizykoterapia

Lista zabiegów

https://u.profitroom.com/2018-beskidzkiraj-com/uploads/Cennik-rehabilitacji.png

Lampa Sollux:

Emitująca promieniowanie podczerwone i widzialne, któremu przypisuje się działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne. Pomaga w leczeniu: bólów kręgosłupa, zwyrodnień stawowych, przykurczów mięśniowych, obrzęków, stanów zapalnych mięśni i stawów.

Elektroterapia:

Leczenie wiązkami prądu, pomaga łagodzić ból stawowo-mięśniowy, pomaga w ukrwieniu tkanek, przyspiesza redukcję obrzęków.

Ultrasonoterapia:

Wykorzystanie drgań mechanicznych o częstotliwości, która przekracza granice słyszalności ucha ludzkiego. Fala ultradźwiękowa na poziomie tkanek powoduje mikromasaż. Stosowana przy schorzeniach, jak np.: zespoły bólowe, choroby zwyrodnieniowe.

Krioterapia miejscowa:

Zabieg przy użyciu czynnika schładzającego (dwutlenek węgla) o działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym, przeciwobrzękowym, zmniejszającym napięcie mięśni. Stosowany przy chorobach zwyrodnieniowych oraz po urazach i przeciążeniach.

Magnetoterapia:

Leczenie pulsującym polem magnetycznym niskiej częstotliwości, pomaga w profilaktyce pourazowej (udar mózgu, zanik nerwu wzrokowego, przewlekłe migreny, zaburzenia rytmu serca, zapalenie trzustki, osteoporoza).

Laseroterapia:

Terapeutyczne naświetlanie laserem o bardzo szerokim zastosowaniu, pomaga w leczeniu m.in. urazów, stanów zapalnych stawów, bólów po kontuzjach, martwicy skóry, owrzodzeń, odmrożeń, odleżyn, blizn, rozstępów, trądziku, łuszczycy i innych.

Kąpiele wirowe:

Zabieg z wykorzystaniem działania cieplnego wody, a także oddziaływanie mechaniczne związane z ruchem wirowym, przez co stanowi formę łagodnego masażu skojarzonego z wpływem ciepła.

Masaż podwodny automatyczny:

Wykonywany w specjalnych wannach z urządzeniem do natrysku podwodnego. Jest stosowany w terapii nerwobólów, chorobach narządu ruchu czy zaburzeniach ukrwienia obwodowego.

Presoterapia mechaniczna:

Terapia przy użyciu aparatu działającego na zasadzie masażu uciskowego, stosowana przy leczeniu obrzęków limfatycznych kończyn oraz w celu usprawniania transportu krwi do ich tkanek. Kończynę poddaną terapii umieszcza się w napełniającym się powietrzem rękawie w którym strumień sprzężonego powietrza masuje ją. Presoterapia znajduje także zastosowanie w medycynie estetycznej do likwidacji cellulitu, zapobieganiu powstawaniu żylaków czy detoksykacji.

Okład borowinowy:

Zabieg ciepłoleczniczy wykorzystujący takie właściwości borowiny jak: duża pojemność cieplna, słabe przewodnictwo ciepła, a także bogactwo związków biochemicznych o działaniu bakteriobójczym, wirusobójczym oraz przeciwzapalnym. Wskazaniem do tego zabiegu są m.in. stany pourazowe narządu ruchu, przewlekłe zespoły bólowe kręgosłupa.

Kąpiel solankowa:

Ciepła kąpiel w odpowiednim stężeniu roztworu leczniczej soli jodowo – bromowej. Wywiera wpływ zarówno na skórę oraz błonę śluzową, jak i pośrednio na cały organizm. Stosowana m.in. w: chorobie zwyrodnieniowej kręgosłupa i stawów, rekonwalescencji, łuszczycy, rybiej łusce, zaburzeniach ukrwienia obwodowego kończyn, profilaktyce niedoczynności tarczycy.

Pielęgnacyjna kąpiel solankowa:

Ciepła kąpiel wzbogacona unikalnym kompleksem biopierwiastków. Prowadzi do odżywienia oraz regeneracji skóry, a także ma działanie antyseptyczne i odświeżające. Kąpiel dodatkowo wzbogacona olejkami eterycznymi zapewnia  bodźce aromaterapeutyczne.

Rezerwacja zabiegów

Serdecznie zapraszamy!

* Pola wymagane

Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się do newslettera,
otrzymuj informacje o rabatach!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij