Restauracja

 

Kuchnia to serce naszego hotelu***, a Restauracja jest jego wizytówką – kierując do Państwa tę maksymę zapraszamy do stołu, gdzie smak potraw uzupełniony widokiem panoramy górskich szczytów zapewni niezapomniane przeżycia.

Klimatyzowana Restauracja w największy upał pozwoli naszym Gościom schłodzić się przy szklance zimnego piwa czy też kieliszku dobrego wina. A zimą rozpalony kominek, grzane wino i gorąca herbata pozwolą rozgrzać najbardziej zziębnięte ręce. Stworzyliśmy ten klimat, aby komfort i wystrój wnętrza restauracji sprzyjał jak najmilszym chwilom.

Restauracja jest czynna codziennie od godziny 11:00 do 22:00

Śniadania w formie bufetu wydawane są w Restauracji od poniedziałku do soboty w godzinach od 07:00 do 10:00, natomiast w niedzielę od 08:00 do 10:00

Dla najmłodszych smakoszy przygotowaliśmy specjalne menu oraz kącik zabaw w restauracji, a także plac zabaw na harce na świeżym powietrzu.

Spędzając czas w gronie przyjaciół i znajomych zapraszamy do Drink Baru na fantazyjnego drinka, zimne piwo albo chwilę przy aromatycznej Caffe Latte z gorącą szarlotką, bądź pucharkiem lodów.