Hotel Beskidzki Raj Medical SPA - sala konferencyjna dostępna na MojeKonferencje.pl
Hotel Beskidzki Raj*** Medical SPA, Stryszawa, Zawoja
Kamera live
Hotel Beskidzki Raj*** Medical SPA, Stryszawa, Zawoja

Warunki rezerwacji

01/ 02/ 2023
02/ 02/ 2023

Warunki rezerwacji

Rezerwując pokój (pobyt nie w pakiecie) nie jest konieczna przedpłata. Przy rezerwacji wystarczy podać nr karty kredytowej. Hotel ma prawo tymczasowo zablokować należną kwotę na karcie Gościa przed jego przyjazdem.

W przypadku rezerwacji pobytów pakietowych, rezerwację uważa się za dokonaną z chwilą dokonania przedpłaty. Hotel pobiera od 30% do 50% przedpłaty za pobyt w zależności od rodzaju wybranej usługi. Przedpłata pobierana jest z karty kredytowej (płatność online) w dniu dokonania rezerwacji lub przelewem na konto hotelu.

Anulowanie rezerwacji

W celu anulowania lub zmiany dokonanej rezerwacji należy skontaktować się z Recepcją pod numerem: +48 33 486 50 00 bądź pisemnie na adres: hotel@beskidzkiraj.pl

Bezkosztowa anulacja lub zmiana rezerwacji jest możliwa na 7 dni przed przyjazdem, dokonanie anulacji w czasie krótszym niż 7 dób przed przyjazdem oznacza, iż przedpłata nie podlega zwrotowi.

W przypadku braku zgłoszenia anulacji bądź nie pojawienia się w obiekcie, hotel obciąży Gościa za pierwszą niewykorzystaną dobę.

Reklamacje

Wszelkie reklamacje dotyczące pobytu powinny być kierowane do Hotelu mailowo na adres: hotel@beskidzkiraj.pl

Dane osobowe

Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych wprowadzone dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji rezerwacji. Hotel powierza przetwarzanie danych operatorowi systemu – PROFITROOM Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Oczywiście przysługuje Państwu prawo wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji bądź żądania ich usunięcia.

Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się do newslettera,
otrzymuj informacje o rabatach!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij