Hotel Beskidzki Raj Medical SPA - sala konferencyjna dostępna na MojeKonferencje.pl
Hotel Beskidzki Raj*** Medical SPA, Stryszawa, Zawoja
Kamera live
Hotel Beskidzki Raj*** Medical SPA, Stryszawa, Zawoja

RAJSKI - SZKÓŁKA NARCIARSKA

02/ 02/ 2023
03/ 02/ 2023

O nas

Tu powstaje wyjątkowe miejsce dla Twojego dziecka - RajSki - Szkółka Narciarska!    

Szkoła narciarska „ RajSki” to wyjątkowe miejsce dla dzieci i młodzieży chcących rozpocząć swoją przygodę ze sportami zimowymi. Zlokalizowana w uroczej miejscowości, Stryszawa,  obok Zawoi w Beskidzie Żywieckim, w bezpośrednim sąsiedztwie Hotelu Beskidzki Raj*** Medical SPA.

Jak szkolimy?

I Etap nauki

Pierwsze kroki dla naszych najmłodszych są najtrudniejsze, dlatego instruktorzy prowadzą zajęcia praktycznie indywidualnie z każdym dzieckiem. W ten sposób możemy poświęcić każdemu dziecku maksimum uwagi. Zajęcia te przeplatane są przerwami na zabawę i odpoczynek. Dbamy w ten sposób o systematyczne i spokojne wprowadzenie dziecka w świat narciarstwa bez niepotrzebnych przeciążeń i stresów.

II Etap nauki

Dzieci, które osiągnęły już umiejętność samodzielnego poruszania się na stoku (jazda wyciągiem, hamowanie), dobierane są w grupy dzielone pod względem umiejętności (4-6 os.). Dzięki osiągniętym umiejętnościom przerwy są już wyłącznie sporadyczne. Dzieci na tym etapie doskonalą swoje umiejętności z instruktorem oraz uczą się samodzielnego korzystania ze stoku narciarskiego.

Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się do newslettera,
otrzymuj informacje o rabatach!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij