Wesela

Wesele w górach

Wesele to ceremonia, do której z przyjemnością i wzruszeniem sięga się pamięcią. To bardzo szczególny dzień. Organizując wesele w górach w Hotelu*** Beskidzki Raj gwarantujemy nowożeńcom wymarzoną ceremonię ślubną z romantyczną scenerią, którą przygotujemy indywidualnie z najdrobniejszymi szczegółami. Zapewniamy ceremonię powitalną, niepowtarzalną atmosferę oraz zatroszczymy się o znakomitą aranżację wnętrz w klimatyzowanej sali. Finezji całej uroczystości doda najlepsza kuchnia z weselnym menu.

Zapraszamy również do skorzystania z usług Konsultanta Ślubnego, który zapewni Młodej Parze niezapomniane wrażenia i cudowne chwile…

  • pomoc w organizacji ślubu i wesela,
  • pomoc w przygotowaniu ceremonii ślubnej,
  • koordynację uroczystości,
  • logistyczne przygotowanie,
  • atrakcje i dodatki.

Sala weselna

Hotel*** Beskidzki Raj dysponuje salą weselną, która jest największa, przestronna i elegancka. Jest ona przygotowana do organizacji przyjęć weselnych do 200 osób. Duża przestrzeń pozwoli na umieszczenie bufetów, a także znajdzie się miejsce na kącik dla dzieci.

Przyjęcie w Karczmie

Dla tych, którzy marzą o weselu w góralskim stylu proponujemy zorganizowanie uroczystego przyjęcia w Karczmie Regionalnej Hotelu*** Beskidzki Raj. Tradycyjne dania staropolskie, regionalne potrawy, swojskie przekąski oraz góralskie napitki z pewnością wzbogacą ten wyjątkowy dzień.

W przestronnej Karczmie możemy ugościć do 130 osób przy stołach biesiadnych, z miejscem do tańca oraz tarasem na upalne dni. Dla wzbogacenia oferty proponujemy chatkę ze swojskimi wyrobami.

Po wcześniejszym zgłoszeniu istnieje możliwość zamówienia: fotografa, kamerzysty, oprawy muzycznej oraz zorganizowania transportu.

Dekoracja Kościoła

Każda z par chce, aby Ten dzień był wyjątkowy, niezwykły i piękny, dlatego warto zorganizować zadbać o każdy szczegół. Wiązanka w ręku Panny Młodej i kwiat w butonierce Pana Młodego to jeden z ważniejszych dodatków w stroju. Dekoracja kościoła, droga usłana płatkami rozrzucanymi przez dzieci, kwiaty na samochodzie to nieodłączny element wystroju ceremonii ślubnej…

Fotograf

Subtelna, estetyczna fotografia z duszą pozwoli upamiętnić wyjątkowe chwile z wesela w górach. Do zdjęć ślubnych wraca się latami, warto uwiecznić tak wyjątkowe chwile i powierzyć wykonanie ich komuś, dla kogo to nie kolejne zlecenie, ale pasja…

Torty, ciasta

Rekomendowani przez nas mistrzowie cukiernicy stworzą niebiańską słodkość kryjącą się pod nazwą Tort, a jego kształt i dekoracje będą tak piękne, że żal go będzie zjeść.

Poligrafia weselna

Ciekawe i przede wszystkim estetyczne zaproszenie na ślub to pierwsza wizytówka Państwa uroczystości. Detalem są winietki, karty Gości, karty menu, podziękowania dla rodziców i Gości oraz księga pamiątkowa. Pomożemy stworzyć własną spersonalizowaną stylistykę uroczystości i dostosujemy ją do Państwa oczekiwań.

* oferta specjalna dotyczy wesel powyżej 90 osób

Konsultant weselny Hotelu*** Beskidzki Raj- Katarzyna Wcisło

adres e-mail: k.wcislo@beskidzkiraj.pl

Inne imprezy okolicznościowe: Magdalena Listwan

adres e-mail: m.listwan@beskidzkiraj.com