Hotel Beskidzki Raj*** Medical SPA, Stryszawa, Zawoja
Kamera live
ROMANTYCZNY POBYT DLA DWOJGA II

ROMANTYCZNY POBYT DLA DWOJGA II

  • 2 noce
  • Śniadanie i kolacja

Pakiet obejmuje:

  • Dwa noclegi dla dwóch osób w pokoju o podwyższonym standardzie z wanną z hydromasażem
  • Butelkę wina oraz niespodziankę w pokoju
  • Jedną romantyczną kolację dla dwojga 
  • Jedną obiadokolację
  • Dwa śniadania
  • Dwa wejścia do strefy Wellness - jednorazowy wstęp na każdą dobę do 3h korzystania każdorazowo
  • Monitorowany parking
  • Internet WiFi

Śniadanie odbywa się w godzianch 7:00 - 10:00

Cena pakietu dla 2 osób na pobyty, które rozpoczynają się w czwartek, piątek lub sobota: 1 300 zł / 2 doby

Cena pakietu dla 2 osób na pobyty, które rozpoczynają się od niedzieli, poniedziałku, wtorku lub środy: 1 100 zł / 2 doby 

Warunkiem potwierdzenia rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 30 %.

Oferta ważna do odwołania zgodnie z dostępnością miejsc. Pakiet nie obejmuje Świąt Bożego Narodzenia, Sylwestra, Wielkanocy, Majówki i innych Świąt i długich Weekendów.

Warunkiem rezerwacji pakietu jest wpłata zadatku w wysokości 30% ceny pakietu.

 

Uwaga: w związku z sytuacją pandemiczną w kraju niektóre usługi świadczone w hotelu mogą być czasowo wyłączone lub korzystanie z nich będzie możliwe na specjalnych warunkach. Wynika to z aktualnych przepisów prawa i wprowadzanych obostrzeń przez Ministerstwo Zdrowia i GIS.  W trosce o Państwa bezpieczeństwo dbamy o zachowanie dyscypliny sanitarnej w związku z czym niektóre usługi i udogodnienia mogą być czasowo wyłączone. Decydując się na wybór oferty jednocześnie akceptują Państwo te warunki.

Jeżeli planują Państwo wyjazd służbowy wówczas proszę pamiętać, że bon turystyczny nie może być zrealizowany.

Warunki rezerwacji
przyjazd: od 15:00
wyjazd: do 12:00
Polityka względem dzieci

Poniższe warunki dotyczą wyłącznie ogólnej oferty pokoi hotelowych. Nie dotyczą rezerwacji pobytów pakietowych typu Święta, Ferie, Wakacje etc. Dzieci w wieku 0-3 lata GRATIS bez świadczeń (max. jedno dziecko bezpłatnie na pokój)  Dzieci w wieku 4-11 lat cena za dobę 100 zł Dzieci w wieku 12 i więcej lat cena za dobę 120 zł Na życzenie w miarę dostepności hotel może użyczyć łóżeczko turystyczne z pościelą w cenie 20 zł/ doba dla dzieci w wieku 0-3 lata.

Polityka względem zwierząt

Wyłącznie psy do 10 kg tylko w wybranych pokojach na zapytanie (ilość miejsc ograniczona), koszt pobytu psa 100 zł / doba.

Parking - informacje

Parking bezpłatny dla wszystkich gości hotelu - nie wymaga rezerwacji

Anulacja rezerwacji

Warunki dotyczą rezerwacji pakietów oraz ofert specjalnych (poza pakietem Boże Narodzenie, Pobyt Sylwestrowy, Wielkanoc, gdzie bez-kosztowa anulacja możliwa jest na 30 dni przed przyjazdem). Anulacja bez-kosztowa możliwa na 3 doby przed planowanym przyjazdem. W przypadku anulacji w terminie krótszym niż 3 dni, wpłacony zadatek przepada. W związku z panującą sytuacją związaną z wirusem COVID-19, anulacja rezerwacji ze względu na zachorowanie na koronawirusa lub nałożoną kwarantannę, jest możliwe, po jej stosownym udokumentowaniu (pismo z Sanepidu). W przypadku rozporządzeń nakazujących zamknięcie hotelu z powodu COVID – 19, Hotel zwraca wpłacony zadatek lub przenosi rezerwację na inny termin, jeśli wpłacający sobie tego życzy.

Akceptowane karty płatnicze:
Visa Visa Electron MasterCard Maestro

Sprawdź także pozostałe oferty

Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się do newslettera,
otrzymuj informacje o rabatach!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij