Hotel Beskidzki Raj*** Medical SPA, Stryszawa, Zawoja
Kamera live
POBYT REHABILITACYJNY II DOBY

POBYT REHABILITACYJNY II DOBY

  • 2 noce
  • HB - Śniadanie i obiadokolacja
Pobyt rehabilitacyjny na 2 doby

Cena zawiera:

- 2 noclegi w pokoju typu Standard

- 2 śniadania

- 2 obiadokolacje

- masaż manualny 15 min. 

- suchy masaż wodny Hydro Jet 20 min.

- kąpiel siarczkową

- kąpiel kwasowowęglową

- zabieg z zakresu elekroterapii

- zawijanie borowiną

- wybrany zabieg z zakresu fizykoterapii

- dwa wejścia do strefy Wellness po 3 h max każde (jednorazowe wejscie na każdą dobę)

- internet Wifi

- monitorowany parking

 

Cena pakietu:

osoba w pokoju 1 osobowym: 748 zł  (pobyt w wybranym terminie pomiędzy niedzielą a środą), 995 zł  (pobyt w wybranym terminie pomiędzy czwartkiem a sobotą)

osoba w pokoju 2 osobowym: 695 zł  (pobyt w wybranym terminie pomiędzy niedzielą a środą), 799 zł (pobyt w wybranym terminie pomiędzy czwartkiem a sobotą)

 

Oferta nie dotyczy Świąt i długich weekendów.

Warunkiem potwierdzenia rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 40 % wartości całeg pobytu.

 

Uwaga! W związku z sytuacją pandemiczną w kraju, niektóre świadczenia w hotelu mogą być czasowo wyłączone lub korzystanie z nich będzie na specjalnych warunkach. Wynika to z aktualnych przepisów prawa i wprowadzonych obostrzeń przez Ministerstwo Zdrowia i GIS. W trosce o Państwa bezpieczeństwo dbamy o zachowanie dyscypliny sanitarnej, w związku z czym niektóre usługi i udogodnienia mogą być czasowo wyłączone. Decydując się na wybór oferty jednocześnie akceptują Państwo te warunki. 

Warunki rezerwacji
przyjazd: od 15:00
wyjazd: do 12:00
Polityka względem dzieci

Poniższe warunki dotyczą wyłącznie ogólnej oferty pokoi hotelowych. Nie dotyczą rezerwacji pobytów pakietowych typu Święta, Ferie, Wakacje etc. Dzieci w wieku 0-3 lata GRATIS bez świadczeń (max. jedno dziecko bezpłatnie na pokój)  Dzieci w wieku 4-11 lat cena za dobę 100 zł Dzieci w wieku 12 i więcej lat cena za dobę 120 zł Na życzenie w miarę dostepności hotel może użyczyć łóżeczko turystyczne z pościelą w cenie 20 zł/ doba dla dzieci w wieku 0-3 lata.

Polityka względem zwierząt

Wyłącznie psy do 10 kg tylko w wybranych pokojach na zapytanie (ilość miejsc ograniczona), koszt pobytu psa 100 zł / doba.

Parking - informacje

Parking bezpłatny dla wszystkich gości hotelu - nie wymaga rezerwacji

Anulacja rezerwacji

Warunki anulacji dotyczą pakietów sezonowych, np. Wakacje, Ferie Zimowe i Jesień, Wiosna - anulacja z możliwością otrzymania zwrotu zadatku na 7 dni przed planowanym pobytem. W przypadku anulacji w terminie krótszym niż 7 dni, wpłacony zadatek przepada. W związku z panującą sytuacją związaną z wirusem COVID-19, anulacja rezerwacji ze względu na zachorowanie na koronawirusa lub nałożoną kwarantannę, jest możliwe, po jej stosownym udokumentowaniu (pismo z Sanepidu). W przypadku rozporządzeń nakazujących zamknięcie hotelu z powodu COVID – 19, Hotel zwraca wpłacony zadatek lub przenosi rezerwację na inny termin, jeśli wpłacający sobie tego życzy.

Akceptowane karty płatnicze:
Visa Visa Electron MasterCard Maestro

Sprawdź także pozostałe oferty

Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się do newslettera,
otrzymuj informacje o rabatach!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij