Zrelaksuj się w Raju

Czas wolny można spędzić w różnoraki sposób. Pomyśl jak dobrze byłoby oderwać się od codziennej rzeczywistości oraz problemów i wybrać się w takie miejsce gdzie znajdziesz czas wyłącznie dla siebie. Takim miejscem bez wątpienia może być SPA. Czas spędzony tutaj to niesamowity relaks zarówno dla ciała jak i ducha.

 

W tej chwili z wyborem odpowiedniego ośrodka SPA nie powinno być problemu. Coraz bardziej popularne stają się również hotelowe SPA. Świetnym miejscem na spędzenie uroczych i niezapomnianych chwil jest Ośrodek konferencyjno -wypoczynkowy Beskidzki Raj. Hotelowy obiekt otulony jest sosnowymi lasami, gdzie można odzyskać pozytywną energię i odetchnąć świeżym, górskim powietrzem.

Przyjeżdżając do nas możesz liczyć na cudowny i odprężający wieczór. Czeka Cię tu miła atmosfera, zabawa i wypoczynek. Wypad do naszego ośrodka będzie doskonałym sposobem na złapanie oddechu i zatroszczenie się o siebie.

Z naszego SPA (oferta dla minimum 4 osób) możesz skorzystać z rodziną lub w gronie przyjaciół. Możesz na przykład zdecydować się na weekendowy wypad z koleżankami i urządzić sobie tutaj „babski wieczór” w SPA . W trakcie tego krótkiego pobytu będziesz miała okazję przekonać się czym jest raj na ziemi.

 

Relaks w Beskidzkim Raju to nocleg w pokoju 2,3 lub 4 osobowym, śniadanie w formie bufetu, wyśmienita kolacja w hotelowej restauracji, no i oczywiście szereg zabiegów poprawiających nastrój, odprężających, odmładzających, relaksacyjnych i upiększających ciało.

 

W ramach oferty są to peeling ciała lub masaż aromatyczny świecą oraz 30 minutowy masaż, twarzy, szyi i dekoltu.

Pobyt w strefie Wellness przyczyni się zapewne do poprawy formy i samopoczucia. W ramach oferty wellness dostępny jest basen rekreacyjny, sauna fińska, sauna Infrared, łaźnia parowa, jacuzzi oraz sala ze sprzętem siłowym i cardio, a także grota solna gdzie można posiedzieć przy kieliszku dobrego wina i świetnie się odprężyć.

Na pewno warto się pokusić o Relaks w Raju. Wszystkie oferowane tu zabiegi regenerujące oraz relaksacyjne maja zbawienny wpływ na nasza psychikę i eliminują uczucie napięcia, niepokoju, a nawet depresji. To doskonała okazja na spędzenie wolnego czasu, na wyciszenie i zadbanie o siebie.