Hotel Beskidzki Raj*** Wellness & SPA, Stryszawa, Zawoja
Kamera live
Kwotowy 500 zł

Kwotowy 500 zł

  • dowolna dł. pobytu

Voucher kwotowy o wartości 500 zł brutto do wykorzystania na dowolne usługi w hotelu wyłączając oferty pakietowe i specjalne. 

WARUNKI OGÓLNE ZAKUPU VOUCHERA W HOTELU BESKIDZKI RAJ

1. Zakup vouchera następuje po wcześniejszym ustaleniu jego treści i usług z Nabywcą.

2. Vouchery wysyłane są listami poleconymi w formie papierowej bądź mailowo w pdf. Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za niedostarczenie vouchera przez Pocztę Polską
lub w razie jakichkolwiek przyczyn niezawinionych przez Hotel.

3. Nabywca zobowiązuje się do zapłaty za Voucher w kwocie równej wartości nominalnej Vouchera. Voucher wystawiany jest dopiero w momencie zaksięgowania środków na koncie Wilga Sp. z o.o., a następnie wysyłany listem poleconym do 4 dni roboczych bądź drogą mailową w dniu zaksięgowania środków na koncie.

4. Voucher może być realizowany wyłącznie w Hotelu Beskidzki Raj po wcześniejszym dokonaniu rezerwacji i potwierdzeniu jej e-mailowo przez recepcję hotelu.

5. Hotel Beskidzki Raj zastrzega sobie możliwość odmowy dokonania rezerwacji w terminach specjalnych, długich weekendów, świąt i sylwestra.

6. Użytkownik posiadający Voucher i zakładający rezerwację w oparciu o niego musi przedstawić go w oryginale podczas meldunku w recepcji Hotelu. W przypadku nie posiadania oryginalnego Vouchera bądź Vouchera nieważnego, Wydawca ma prawo odmówić realizacji zamówionej usługi w oparciu o taki Voucher.

7. Voucher nie podlega zwrotowi i wymianie na gotówkę.

8. Hotel nie ponosi odpowiedzialności za Voucher, który został utracony lub uszkodzony, po jego przekazaniu Nabywcy.

9. Nabywcy lub Użytkownikowi Vouchera nie przysługują żadne roszczenia w stosunku do Hotelu z tytułu utraty (w tym również kradzieży) lub zniszczenia Vouchera.

10. Termin ważności Vouchera widnieje na Voucherze. Nie może być jednak dłuższy niż 6 miesięcy od daty zakupu Vouchera. W niektórych przypadkach dopuszcza się możliwość wydłużenia terminu ważności vouchera za pisemnym porozumieniem.

II. ZASADY KORZYSTANIA Z VOUCHERA

1. Użytkownik Vouchera zobowiązany jest do rezerwacji terminu wykorzystania Vouchera na wybraną usługę w Hotelu Beskidzki Raj w recepcji (tel. +48 33 48 65 000, e-mail: hotel@beskidzkiraj.pl).

3. Przy realizacji Vouchera Użytkownikowi nie przysługuje prawo do otrzymania reszty niewykorzystanej kwoty, na którą opiewa Voucher, gdy wartość usługi jest niższa niż wartość Vouchera.

4. W przypadku niewykorzystania całości usług bądź kwoty, na którą wystawiony jest voucher, pozostałość może być wykorzystana tylko za zgodą recepcji hotelu i po wcześniejszym ustaleniu terminu.

5. Użytkownik zobowiązany jest do zapłaty różnicy ceny na miejscu w Hotelu gotówką lub kartą, gdy wartość świadczonej usługi jest wyższa od wartości przedstawionego Vouchera lub zakres Vouchera jej nie obejmuje.

6. Hotel Beskidzki Raj ma prawo odmówić zrealizowania Vouchera, gdy upłynął termin ważności Vouchera.

7.Zmiany terminu realizacji vouchera można dokonać tylko jeden raz, a zmiana  musi być dokonana na co najmniej 3 dni przed ustalonym pierwotnie terminem.

8. Hotel Beskidzki Raj nie ponosi odpowiedzialności za brak możliwości realizacji vouchera (np. z powodu pełnego obłożenia lub braku wolnym miejsc), jeśli posiadacz vouchera chce dokonać rezerwacji na krótki termin przed upływem terminu ważności vouchera.

III. ROZLICZENIA I REKLAMACJE VOUCHERÓW

1. Nabywca w chwili zakupu Vouchera otrzymuje fakturę VAT.

2. Wszelkie reklamacje związane z zakupem towaru i/lub usługi przy użyciu Vouchera będą rozpatrywane przez Hotel Beskidzki Raj na wniosek Nabywcy lub Użytkownika, po złożeniu pisemnej reklamacji.

3. Podstawą uznania reklamacji towaru lub usługi jest faktura VAT wydana przy zakupie Vouchera.

IV. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. Nabywca i/lub Użytkownik wraz z otrzymaniem Vouchera oświadcza, że zapoznał się z treścią niniejszego Regulaminu, akceptuje jego treść w całości i zobowiązuje się przestrzegać jego zapisów. Każdy użytkownik Vouchera zobowiązany jest do przestrzegania wszystkich Regulaminów obowiązujących w Hotelu.

2. Użytkownik poprzez realizację Vouchera potwierdza zlecenie dokonania jego użycia, w zakresie określonym w Regulaminie.

5. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie mają odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego.

 

 

Warunki rezerwacji
przyjazd: od 15:00
wyjazd: do 12:00
Polityka względem dzieci

Poniższe warunki dotyczą wyłącznie ogólnej oferty pokoi hotelowych. Nie dotyczą rezerwacji pobytów pakietowych typu Święta, Ferie, Wakacje etc. Dzieci w wieku 0-3 lata GRATIS bez świadczeń (max. jedno dziecko bezpłatnie na pokój)  Dzieci w wieku 4-11 lat cena za dobę 90 zł Dzieci w wieku 12 i więcej lat cena za dobę 110 zł Na życzenie w miarę dostepności hotel może użyczyć łóżeczko turystyczne z pościelą w cenie 20 zł/ doba dla dzieci w wieku 0-3 lata.

Polityka względem zwierząt

Wyłącznie psy do 10 kg tylko w wybranych pokojach na zapytanie (ilość miejsc ograniczona), koszt pobytu psa 50 zł / doba.

Parking - informacje

Parking bezpłatny dla wszystkich gości hotelu - nie wymaga rezerwacji

Akceptowane karty płatnicze:
Visa Visa Electron MasterCard Maestro

Sprawdź także pozostałe oferty

Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się do newslettera,
otrzymuj informacje o rabatach!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij